Edycja specjalna pudełka Pure Beauty Skin Flooding

By | 08:22 Skomentuj

Dzisiaj przychodzę do Was z przeglądem edycji specjalnej od Pure Beauty o nazwie Skin Flooding, znajdziemy w niej markę Loreal Paris i produkty, które zapewnią nam codzienną pielęgnację naszej skóry twarzy i wokół oczu.
Zapraszam na przegląd!


1) Revitalift Filler z kwasem hialuronowym- serum Loreal.

Revitalift Filler Serum Wygładzające z 1,5% czystego kwasu hialuronowego to skuteczne rozwiązanie dla odwodnionej skóry, pozbawionej blasku. Formuła zawiera trzy rodzaje skoncentrowanego kwasu hialuronowego: makrocząsteczkowy, mikrocząsteczkowy oraz mikrowypełniający, zapewniając natychmiastowy efekt nawilżenia. Serum wygładza skórę już w 1 godzinę*, a przy regularnym stosowaniu, wspomaga redukcję aż 47%** zmarszczek w ciągu 6 tygodni.

#skinflooding
#skincare
#revitaliftfiller
#wmojejskórze2) Serum pod oczy Revitalift Filler Loreal

Nasze pierwsze serum pod oczy z kompleksem 2,5% czystego kwasu hialuronowego i kofeiny. Czysty kwas hialuronowy wspomaga intensywne nawilżenie i redukcję zmarszczek wokół oczu, a kofeina pomaga zredukować cienie pod oczami. Serum posiada potrójny, metalowy aplikator, który zapewnia chłodzący masaż i pomaga zmniejszyć obrzęki na powiekach. Bez substancji zapachowych.

#skinflooding
#skincare
#revitaliftfiller
#wmojejskórze


3) Krem do twarzy Revitalift Filler Loreal

Przywróć swojej skórze sprężystość. Nowa formuła z mikrowypełniającym kwasem hialuronowym inspirowana dermatologią estetyczną. Formuła wzbogacona 3 rodzajami kwasu hialuronowego:
-Makro kwas hialuronowy: ma właściwości nawilżające.
-Mikro kwas hialuronowy: wspomaga ujędrnienie i przywrócenie skórze objętości
-Nowy mikrowypełniający kwas hialuronowy: 50x mniejszy niż mikro kwas hialuronowy, wspiera skuteczną redukcję zmarszczek.

#skinflooding
#skincare
#revitaliftfiller
#wmojejskórze


Ja już zaczęłam pielęgnację tymi produktami i jestem bardzo zadowolona, mogę potwierdzić, że skóra jest natychmiastowo wygładzona i napięta. Produkty mają piękne zapachy i nie podrażniają. Dodatkowo na plus bardzo ładne opakowania. Na pewno wrócę do Was z recenzją po dłuższym stosowaniu.

Jeśli i Wy chcecie otrzymywać do domu takie cuda to koniecznie zakupcie pudełko Pure Beauty.

Buziaki,
Magda 

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz - jest dla mnie bardzo cenny!
Dziękuję że jesteście, zaglądacie i czytacie ;-)
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu.
Pamiętajcie- bez Was- nie byłoby tego bloga :)